INSEL Piotr Ptaszek Usługi Elektro-energetyczne Polanica-Zdrój

O nas

 

Posidamy ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie prac elektroenergetycznych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, które w połączeniu z rzetelnością i wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziomie.

PONAD PÓŁ WIEKU
DOŚWIADCZENIA

0

ROK ZAŁOŻENIA
NASZEJ FIRMY

0

Projektowanie i wykonanie prac elektroenergetycznych to znaczna część naszego życia

 

Nasza Firma została założona w 1967 roku i prowadzi działalność w zakresie usług elektroenergetycznych. Do silnych stron firmy zaliczyć wykwalifikowaną kadrę i niezbędne zaplecze techniczne gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług.

Jesteśmy profesjonalną firmą projektową i wykonawczą. W ciągu ponad 50 lat zdobyliśmy duże doświadczenie w realizacji prac związanych z projektowaniem instalacji elektroenergetycznych, stacji transformatorowych, linii napowietrznych SN i nN, przyłączy elektroenergetycznych, przyłączy kablowych i napowietrznych oraz kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie „prądu”.

Od wielu lat ściśle współpracujemy z TAURON Dystrybucja S.A. realizując przyłączenia obiektów do sieci dystrybucyjnej w zakresie niskiego i średniego napięcia, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.